Regulamin SKLEPU STATUETKI24.PL

 1. Sklep Internetowy statuetki24.pl, działający pod adresem www.statuetki24.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ALGRAF, Kostki 25, 67-400 Wschowa.
 2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie telefoniczne w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.
 3. Zamawiający przekazuje prawo do prezentacji zakupionych produktów w sklepowym portfolio.

Koszt wysyłki:

 • Kurier – 25zł (cena dotyczy jednego kartonu)
 • Przy większych zamówieniach koszt wysyłki jest indywidualnie wyceniany.
 1. Płatności za zakupione towary można dokonywać po przez przelew tradycyjny.
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane – informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.
 3. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
 4. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: info@statuetki24.pl
 5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 6. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 7. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę.
 8. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej DHL.
 9. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 3-7 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.
 10. Po złożeniu zamówienia przez zamawiającego, tworzymy ofertę cenową, która jest uzależniona od ilości i typu pracy do wykonania.
 11. Po zaakceptowaniu wyceny wystawiamy fakturę proformę. Przy dużych zamówieniach przedpłata wynosi 50%
 12. Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do realizacji, pierwszym etapem jest wykonanie projektu.
 13. Projekt może być odpłatny. Wszystko zależy od ilości zamówienia.
 14. Kiedy nastąpi akceptacja projektu przechodzimy do realizacji zamówienia
 15. Następnie towar jest wysyłany do zamawiającego
 16. Jeżeli sam przygotowujesz projekt, zwróć szczególną uwagę na literówki błędy ortograficzne, Algraf nie ponosi odpowiedzialności za błędy na wyprodukowanym produkcie.

Zwroty, wymiany reklamacje

Nie akceptujemy zwrotów jeżeli po zaakceptowaniu projektu graficznego został on wdrożony w produkt. Prosimy o dokładne sprawdzenie, czcionki, wielkości czcionki, stylu czcionki, rozłożenia grafiki na statuetce, błędów stylistycznych i ortograficznych.

Uwagi:

 1.  ALGRAF nie przyjmuje zwrotów
 2.  ALGRAF nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru.

Proces reklamacji:

 1. Reklamacje wadliwych produktów można składać w ciągu 5 dni od otrzymania towaru. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy powstałe na produkcie jeżeli był akceptowany projekt.
 2. W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu/wymiany.
 3. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), ALGRAF zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 4. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy o decyzji.
 5. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim.   Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.
 6. Korzystanie ze strony internetowej www.statuetki24.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)
 7. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).